Biga OSB`de 1 yıllık yeni dönem başladı

Biga Organize Sanayi Bölgesi (Biga OSB)'nde, tahsis sahibi 51 girişimciden 31'inin katıldığı seçimle, Biga OSB Müteşebbis Heyeti'nde yer alacak tahsis sahiplerine ait 7 koltuk için seçim yapıldı.

Seçim sonucu Biga OSB Müteşebbis Heyeti'ne Erdil Çağlayan, Mehmet Eroğlu, Mehmet Hanifi Ceylan, Koray Kabadayı, Nafi Fersan, Fatih Tekin ve Semih Tuncay Boran seçildiler. Çanakkale İl Özel İdaresi kendine ait 6 koltuğa görevlendirmelerini yaptı.

Kurulduğu tarihlerde belediyesi bulunan Balıklıçeşme, köyleştirilince Biga OSB Müteşebbis Heyeti'ndeki koltuğunu yitirmişti. Çanakkale İl Özel İdaresi Yazıişleri Müdürü, Futbol Federasyonu Temsilcisi Çanakkale ASKF Başkan Yardımcısı gibi çok sayıda görevi bulunan Balıklıçeşmeli öğretmen Cabir Kaşdemir'in de görevlendirilmesiyle, Balıklıçeşme Köyü yeniden bir koltuk kazandı. Biga OSB kurucularından Biga Ticaret Sanayi Odası, 1'e inen koltuğunu, Biga TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Biga OSB'de tahsis sahibi olan Furkan Şanlı'yı görevlendirdi.

Yine Biga OSB kurucularından Biga Sanayici ve İşdamları Derneği (BİSİAD) adına da Başkan Zekai Baş, Biga OSB Müteşebbis Heyeti'nde yerini aldı. Böylece yenilenen Biga OSB Müteşebbis Heyeti, 29 Haziran 2017 Perşemebe günü yeni yönetimini seçti.

Seçimde Biga OSB'de yatırımı bulunan 5 firmanın temsilcisi yönetimi oluşturdu. Başkanlığa yeniden Erdil Çağlayan (Royal Foods), Başkan Vekilliğine Mehmet Eroğlu (MDÇ Demir), yönetim kurulu üyeliklerine de Mehmet Hanifi Ceylan (Ceylan Süt), Koray Kabadayı (Demay Mobilya) ve Nafi Fersan (Çeksan Demir Çekme) seçildiler. 

Firmalar

İletişim


  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  0 286 324 38 24
  0 286 324 38 25
  Balıklıçeşme Köyü Organize Sanayi Bölgesi Mevkii / Biga / ÇANAKKALE