Biga OSB Müdürlüğü Tplast Seminerine Katıldı

Bir çok farklı alandaki son teknoloji ürünleri tedarik ağındaki müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulan Tplast şirketinin, eğitim ve bilgilendirme semineri Altınoluk`ta gerçekleşti. Seminere; birçok belediyenin temsilcileri ile Çanakkale genelindeki Sulama Birliği Başkanları ve kentteki ilgili kurumların yetkilileri katıldı. Katılımcılara, firmanın ürünleri tanıtıldı.

İçme suyu, doğalgaz, arıtma, maden ve denizcilik endüstrisi, yangın söndürme sistemleri , atık su ve arıtma sistemleri, jeotermal ve tarımsal sulama sistemleri, uygulama ve tedarik ağındaki müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılamak amacı ile kurulan Tplast şirketinin eğitim ve bilgilendirme semineri, Altınoluk-Edremit sınırında yer alan Altıner Otel`de gerçekleşti. Seminere; Kepez Belediyesi, DSİ Çanakkale, Biga Belediyesi, Ezine Belediyesi, Karabiga Belediyesi, Bozcaada Belediyesi, Biga OSB Müdürlüğü, Çanakkale Belediyesi, Küçükkuyu Belediyesi, Edremit Belediyesi temsilcileri ile Ayvacık Sulama Birliği Başkanı Recep Şahin, Akşin Göleti Sulama Birliği Başkanı Recep Yüksel, Tavaklı-Alemşah Sulama Birliği Başkanı Ahmet Erişken, Gelibolu Su ve Kanalizasyon Müdürü Eray Aydın, Bayramiç-Ezine Sulama Birliği Başkanı Salih Zeki Aygün, Truva Sulama Birliği Başkanı İlhan Ulus, Umurbey Sulama Birliği Başkanı Ahmet Can, Bayramdere Barajı Sulama Birliği Başkanı Gürkan Sarı, Biga Ovası Sulama Birliği Başkanı Necdet Irmak, Akçapınar Sulama Birliği Başkanı Kazım Gülsan ve Çanakkale faaliyet gösteren özel su, maden ve tarım firma temsilcileri katıldı. Seminerin ilk etabı geçtiğimiz Cumartesi günü saat 1:30`da başladı ve akşam 19:00`da sona erdi, seminerin ikinci etabı ise Pazar günü saat 10:30`da başladı ve 13:00`da son buldu.

Seminer kapsamında katılımcılara TPLAST`ın distrübütörlüğünü yaptığı  Dorot ve Plasson firmalarının son teknoloji ürünleri tanıtıldı.

http://www.canakkaleolay.com

Firmalar

İletişim


  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  0 286 324 38 24
  0 286 324 38 25
  Balıklıçeşme Köyü Organize Sanayi Bölgesi Mevkii / Biga / ÇANAKKALE